Najlepsi specjaliści od prawa medycznego

Fachowców zajmujących się prawem medycznym w naszym kraju jest stosunkowo niewielu. Bynajmniej nie jest to nośna gałąź nauk prawnych, a szkoda, bo zapotrzebowanie jest ogromne i stale rośnie. Konsekwencją wzrastającego zapotrzebowania jest zyskujący na popularności kierunek studiów – prawo medyczne. Jego rozwój świadczy o tym, iż jako kraj pilnie potrzebujemy specjalistów najwyższej klasy. Nie zmienia to faktu, że tacy w Polsce istnieją – ale jest ich jak na lekarstwo. Toteż warto wyszczególnić tych najskuteczniejszych. Oto zestawienie najlepszych specjalistów z zakresu prawa medycznego w Polsce.

Joanna Jakubowska Zawada.

Działalność Pani Joanny jest ukierunkowana ściśle na sprawy, których elementem jest ustalenie wystąpienia błędu lekarskiego. Działania kancelarii są często alternatywne i nie ograniczają się wyłącznie do drogi sądowej, ale również do procesu mediacji oraz wystąpień przed Komisją Wojewódzką. Skład działań w obszarze prawa medycznego uzupełnia postępowanie administracyjne, karne oraz dyscyplinarne. Kancelaria odznacza się wysoką rzetelnością oraz skutecznością.

Sadkowski i Wspólnicy.

Kancelaria zajmuje się praktycznie każdym aspektem związanym z prawem medycznym. Do najważniejszych gałęzi obszarów działania zalicza się reprezentowanie personelu medycznego w postępowaniach karnych, cywilnych, dyscyplinarnych, prawną obsługę realizacji kontraktów NFZ, ochronę dóbr osobistych lekarzy oraz prowadzenie kompleksowej obsługi prawnej sektora zdrowia. Ponadto prawnicy oferują organizację i prowadzenie szkoleń, jak również audytów placówek medycznych.

Remigiusz Gołębiowski.

Kancelaria Remigiusza Gołębiowskiego to znana i ceniona marka na terenie stolicy. Jedni z najlepszych prawników zajmują się prowadzeniem spraw dotyczących szkód o charakterze majątkowym i niemajątkowym na osobach – śmierć, uszkodzenie ciała, krzywda, rozstrój zdrowia, naruszania dóbr osobistych zarówno pacjentów jak i lekarzy, działalności zakładów opieki zdrowotnej, reprezentacji w postępowaniach sądowych oraz wielu innych spraw.

Marta Franaszek.

Główna siedziba kancelarii mieści się w Szczecinie, zaś filia w Goleniowie oraz w Gorzowie Wlkp. Kancelaria specjalizuje się również w prawie medycznym. Głównym obszarem działalności jest odpowiedzialność za szkody wyrządzone zabiegami chirurgii estetycznej, szkody wyrządzone przez leki, negatywne skutki poporodowe, zakażenia szpitalne oraz negatywne konsekwencje działań stomatologa, protetyka i ortodonty. Ponadto wysokiej klasy prawnicy pomogą w sprawach karnych oraz cywilnych.

Jolanta Budzowska.

Zdecydowanie jeden z największych specjalistów w Polsce w prawie medycznym. Potrafi uzyskać rekordowe odszkodowania dla ofiar błędów lekarskich – najwyższe sumy w historii odszkodowań na terenie naszego kraju. Powszechnie określana jako postrach szpitali. Poza rozległą wiedzą prawniczą posiada również szeroki zakres wiedzy medycznej. To połączenie gwarantuje sukces i wysoką skuteczność działań. Od roku 2009 jest członkiem zarządu międzynarodowej organizacji prawników specjalizujących się w prawie medycznym z ramienia Polski. Prywatnie prowadzi jednego z najpopularniejszych bloga o tematyce prawa medycyny.

Przy pomocy powyższych specjalistów szanse na uzyskanie odszkodowania i nie tylko będą wiele wyższe. Warto skorzystać z rad doświadczonych profesjonalistów w tematyce prawa medycznego, zwłaszcza, że mamy ich tak niewielu.

Zestawienie przygotowane przy współpracy z http://torun-adwokat.com/.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *